החלקת קראטין מחירים, איפה כדאי לעשות ועוד

קראטין הוא חומר המשקם שיער יבש או פגום ומעניק לו חיים חדשים ולכן החלקת קראטין מתאימה במיוחד לגברים ששיערם נותר ללא חומר זה עקב התספורות התכופות, ולאחר ביצוע ההחלקה וקיומו של החומר בשיערם הוא מקבל מראה טבעי וחלק.

החלקת קראטין לגבר

גברים, בעיקר אלה שהם בעלי שיער קצר שהוא מתולתל, גלי או מקורזל, נאבקים כל יום עם השיער כיוון שאינם מצליחים לסדר אותו, הם מורחים קרם או ג'ל אך במהלך היום השיער שוב מתפזר, מתפרע והגבר צריך שוב ושוב להחזיר את השיער לאחור ולסדר אותו.

כדי להקל את ההתארגנות ביום יום, לחסוך זמן ולהרוויח שיער מסודר, מגיעים גם הגברים למספרות השונות כדי לבצע החלקת שיער באמצעות חלבון ששמו קראטין.

גברים רבים מרגישים שהצורך לטפח את השיער אינו מותרות והוא מהווה חלק מהטיפול האישי שהוא מקדיש לכך זמן כדי להיראות טוב ובעיקר כדי להרגיש טוב.

החלקת קראטין מחיר לגברים

עלות החלקת שיער בקראטין לגברים בעלי שיער קצר היא סביב המאתיים שקלים, תלוי במיקום המספרה ובשמו הטוב והמקצועי של הספר. יש להביא בחשבון שיש לבצע פעולה זו אחת לפרק זמן קצר יחסית כיוון שמדובר בשיער קצר ובתספורות תכופות.

החלקה משקמת

לאורך השנים נשים מגיעות לעתים תכופות למספרה, הן צובעות את השיער פעמים רבות בצבעים שונים מחומרים כימיים שלא כולם מתאימים לשיער, הצבעים השונים, הגוונים, הבהרות השיער, הסילסול השימוש התדיר בפן ובמחליק השיער ופעולות רבות אחרות שהן עושות לעתים קרובות כדי לחדש ולגוון את נראות השיער שלהם, שהוא חלק חשוב מאד במראה החיצוני שלנו.

השימוש התדיר בחומרים השונים לא מטיב את מצבו של השיער ולעתים קרובות הוא פוגם אותו, השיער מאבד את הגמישות ואת הרוך שלו, הופך להיות שיער יבש ודי קשה להסתדר אתו ביום יום אלא אם מגיעים למספרה ונהנים מפן המשווה לשיער נפח ואיכות.

ההחלקה הוא פתרון שיקומי לשיער ועם זאת מעניקה לאישה מראה ייחודי של שיער חלק ונאה ורך מאד כך שהפעולה משרתת שתי מטרות חשובות בבת אחת.

מטרת ההחלקה באמצעות חלבון קראטין היא לשקם את השיער שאיבד עקב כל החומרים הכימיים את החומר ששמו קראטין שכל כך חיוני לצמיחה ולחיוניות של השיער.

ייחודו של החומר הנמרח על השיער הוא בעובדה שהוא מגיע בתהליך זה לכל נקודה ונקודה בכל שכבות השיער, הפולימיר חודר לשיער ולמעשה מכסה בו את כל רבדי השיער. כדי לקבל פעולה מושלמת, הספר מחמם את החומר באמצעות פן או מחמם קרמי בעודו מרוח על השיער.

בתום פעולת ההחלקה, קראטין משקם את השיער והופך אותו לחזק, גמיש, חלק וטבעי. כדי לשמר את איכות השיער מומלץ להשתמש לאחר החלקת קראטין גם בשמפו המכיל קראטין.

נשים רבות שמבינות את היתרון הגדול בהחלקה, כשמצד אחד הן דואגות לשיער ומשקמות אותו, ומצד שני זוכות למראה מרהיב של השיער. הן חוסכות זמן יקר כיוון שאינן צריכות להגיע לעתים תכופות למספרה כדי לעשות פן כפי שנהגו בעבר, זה נוח להן, מקל שעליהן את החיים, מאפשר להן התארגנות מהירה הרבה יותר בכל יציאה מהבית והן מרגישות בעלות נוכחות הרבה יותר משמעותית בכל מקום שבו הן נמצאות ביום יום.

החלקת קראטין לשיער היא החלקה זמנית ולא קבועה, היא מחזיקה כמה חודשים ולאחר כמה חודשים אם מעוניינים, יש לחדש אותה.

כמה עולה החלקת קראטין לנשים

מדובר בחומרים יקרים ולכן ההחלקה עולה בין שבע מאות ל – אלף ארבע מאות ש"ח ונמשכת כמה שעות.