החלקה טבעית

החלקה שיער טבעית היא אופציית ההחלקה המועדפת על נשים רבות המעוניינות בשימוש בחומרים טבעיים.

השמועות על החלקות אחרות שבהן השתמשו בחומרים כימיים ופוגעות בשיער או בקרקפת, מרתיעה את הנשים והן מעדיפות לבצע החלקה בחומרים טבעיים.

סברה לשיער

מדובר בהחלקת שיער תוך שימוש בחומרים טבעיים העשויים מצמחים, וממינרלים הטחונים לאבקות כמו לדוגמה קמח שחור.

החלקת סברה

הספר שלמד את דרך הביצוע של החלקת סברה, עבר השתלמות מקצועית וקיבל תעודת הסמכה לכך, מוסמך לבצע החלקת סברה. על פי ההדרכה שקיבל הוא מערבב ביסודיות את החומרים הטבעיים עם הנוזלים, ולאחר מכן מורח את החומר באופן מעמיק ומקיף בכל רבדי השיער, לאורכם ולרוחבם.

בתום התהליך, מכסים את השיער ונשארים עם החומר במשך תשע שעות. לאחר שטיפת השיער אפשר לראות שהשיער חלק לחלוטין. לנשים בעלות שיער מקורזל במיוחד, מומלץ לבצע תהליך זה פעמיים כדי שכל השערות ייהנו ממלוא השפעת החומר באופן מושלם וכך גם המראה יהיה ייחודי, חלק ובעל ברק.

זוהי החלקה המתבצעת לצמיתות, מדי כמה חודשים מומלץ לבצע סבב נוסף של מריחת החומר בשורשי השיער בלבד.

ההחלקה צובעת את השיער לשחור ולכן לאחר ביצוע החלקת סברה, לא תוכל האישה לצבוע את השיער לצבע אחר כמו חום או בלונדיני. זוהי מגבלה משמעותית ולכן כול אישה צריכה לקבל מראש את ההחלטה אם היא מוכנה לכך כיוון שהחלקת סברה זהו תהליך בלתי הפיך.

החלקה זו נקראת גם החלקת קליאופטרה כיון שהמראה השחור של השיער הנראה כמו פחם מזכיר את המלכה הנודעת קליאופטרה בעלת ההופעה המרשימה והשיער השחור כפחם, החלק שבלט כל כך ביופיו. נשים השואפות להיות בעלות שיער כמוה, מבצעות את החלקת שיער סברה ומאוד מרוצות מהתוצאה.

שיערן הופך לבריא, חלק וגולש מאד, כל שערה נמצאת במקום, הצבע השחור בולט ביופיו ונראות השיער מוסיפה רבות ליופייה של האישה ולנוכחות שלה. המחמאות מגיעות כל הזמן ומגבירות את ביטחונה העצמי בכל מקום שבו היא נמצאת

לאחר ההחלקה, מומלץ להשתמש בשמפו טבעי כדי לשמר את הפעולות הבריאותיות שבוצעו על ידי חומרי ההחלקה הטבעיים.

אם את מחפשת חברה שעושה החלקות שיער טבעיות, אז המרכז הישראלי להחלקות השיער עומד לרשותך במענה הטלפוני.